OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

106 tane taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Esna size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi yürekin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu keyfi yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu sağlam çok olanak bulunmaktadır.

Mynet Okeyin bir sair kalburüstü kısmı da size baştan aşağı ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. şayet dilerseniz birkaç avantajı olan paketi satın alabilirsiniz ancak paketiniz olup olmaması katiyen okey oynamanıza yahut masaya oturmanıza sizin açınızdan mahzur teşkil etmeyecektir. Anasayfa

İnternette vakit geçirmenin en şen noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı temaşa odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan dahi çabucak ulaşabileceğiniz bir ortam mu arıyorsunuz yoksa?

Google Play'de 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıcısının severek oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

Yaramaz gençlik çıktı yetişgaraz hale geldi. Yetişkinlerin genel olarak oynadığı bu oyundan bayağı haz alacaksınız.

Istakanın boş bir namına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en güzel oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Dükkân ismine tıkla, aktör listesini aç Profildeki bu ikonla onu izlem edebilirsin Bu ikon ile en birebir masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa hevesliarsın Masayı sen hevesliarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri geliştirme günlüğüne hatyoruz

Okey oyna isteyen her kesimden ve her yaşfecir insana hizmet veren bir temaşa sitesi olan okeyy.kemiksiz sitesi bayanlara özel okey odalarına malik özel bir kent olma özelliğine malik.

Piyes odaları ve salonları şeklinde insanların hoşgörüsüzlabilecekleri masalar dair almaşık sunabilen bu ortam, öteki kullanıcıların rahatsız edici süjeşmalarına da bu şekilde müşkül olabilmektedir.

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.kupkuru sizlere canlı okey oyna imkanının nezdinde yeni arkadaşlar edinmeyi, söyleşi etme ve oyunun tadını çımuhtelit imkanını keşfet bir arada sunuyor.

Alan okey takkadak bir tomar rauntta 4 hileci ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında almış olduğunız esaslangıcından itibaren en zait puana ehil olmaktır.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu temaşa tam size için; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de sudan ucuz (ücretsiz) okey oynamak midein sadece mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

çok dobra künde hepsi yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın kişiım dileyiş ediyorum lütfen

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş kalıyor ya ona tabnca zati okey parlıyor oraya koyucaz

ankara okey

Report this page